Стрічкові пили

Придбайте пилки Wood-Mizer та отримайте ще більше пилок в подарунок!

До 25 жовтня 2019 року отримуйте подарунки при покупці від 10 стрічкових пилок Wood-Mizer. Більше пилок - більше подарунків!

Придбайте 10 пилок + 1 пилка в подарунок!
Придбайте 20 пилок + 3 пилки в подарунок!
Придбайте 30 пилок + 5 пилок в подарунок!
Придбайте 50 пилок + 10 пилок в подарунок!

Акція діє на території України до 25 жовтня 2019 року. За детальнішою інформацією звертайтесь +38 067 351 24 34.


Для різних завдань по розпилюванню компанія пропонує кілька варіантів профілю зуба:

10/30 - для пиляння м'яких і твердих порід,
13/29 - для роботи з м'якими породами дерева,
9/29 - для обробки щільної або мерзлої деревини,
4/32 - для розпилювання сухої деревини, а також надтвердих порід,
7/34 - для розпилу тропічних порід, які мають підвищений вміст кремнію,
7/39 - придатні для роботи на верстатах з потужністю двигунів від 15 кВт і вище, призначені для обробки надтвердих видів деревини.

Пили SilverTIP, DoubleHARD i MaxFLEX виготовляються стандартною довжиною:

4,01 см (для верстатів LT10, LT15, LT20, LT40, HR)
4,67 см (для верстатів LT70).

*Для роботи на обладнанні інших виробників в представництвах компанії Wood-Mizer виготовляються також пили інших розмірів.

На кожній пилі лазерне вигравіруваний серійний номер, за яким виробник відстежує якість.

Стрічкові пили

RazorTIP

Компанія Wood-Mizer пропонує інноваційні стрічкові пили RazorTIP зі стелітовими наконечниками. Головне призначення пилок серії RazorTIP - розпилювання висушеної, абразивної деревини та надтвердих тропічних порід. Стелітовий сплав з якого зроблені стрічкові пили RazorTIP зносостійкий, завдяки чому пила між заточування може напиляти в рази більше деревини. Пила RazorTIP порівняно з аналогічними виробами конкурентів має меншу вартість та кращі експлуатаційні характеристики:

тривалий термін експлуатації без додаткових заточувань, навіть при роботі з особливо твердими породами деревини

завдяки особливостям та гостроті зубів вихідний матеріал має високу якість та чистоту;

для заточування зубів пили оператори можуть користуватися стандартним заточним верстатом Wood-Mizer з борaзоновим (СВN) диском, оскільки за формою і товщиною стелітові наконечники відповідають профілю пил Wood-Mizer.

Варіанти профілю зуба пилок RazorTIP:

10/30, 7/39, 7/34

BiMETAL

Біметалеві пили BiMETAL від Wood-Mizer призначені для високопродуктивної роботи в умовах промислового виробництва.

Високолегований сплав, з якого виготовлена серія пилок BiMETAL, забезпечує твердість кромки зубів пили в поєднанні з міцністю та зносостійкістю, завдяки чому збільшується термін експлуатації пили. Зуби пили BiMETAL гостріші ніж у пил серій MaxFLEX або DoubleHARD, особливо це помітно при розпилюванні твердих більш абразивних порід деревини.

Варіанти профілю зуба пилок BiMETAL:

10/30

MaxFLEX

Високоякісні пили для роботи з будь-якою породою дерева.

Стрічкові пили MaxFLEX виготовлені зі сталі преміум класу, яка була обрана виробником, щоб добитися максимальних функціональних характеристик пили та максимально підвищити продуктивність для клієнтів. Завдяки обраному сталевому сплаву вдалося досягти високої міцності і гнучкості леза пили, що значно збільшує її довговічність. Пили MaxFLEX добре тримають розведення навіть при 4х годинах безперервної роботи за рахунок чого продуктивність з MaxFLEX суттєво виростає.

Варіанти профілю зуба пилок MaxFLEX:

10/30

SilverTIP

Компанія Wood-Mizer розробила серію недорогих стрічкових пилок SilverTIP для розпилювання чистої деревини без кори. Але практика показала, що пили SilverTIP чудово справляються і з розпилюванням колод не очищених від бруду і кори. Пили цієї серії забезпечують найкраще співвідношення ціни пили і кількості розпиляної деревини.

Дані пили виготовляються зі сталевого сплаву, який відповідає всім стандартам деревообробної промисловості. Зуби пили зміцнюються методом електромагнітної індукції.

Пили серії SilverTIP стандартних розмірів надходять клієнтам повністю готовими до експлуатації: заточеними, розведеними і з гартованими зубами. При необхідності можна замовити пили SilverTIP без гартованого зуба.

Варіанти профілю зуба пилок SilverTIP:

10/30, 13/29, 9/29, 7/34, 4/32

DoubleHARD

Стрічкові пили серії DoubleHARD від компанії Wood-Mizer гнучкі та міцні, що забезпечує їм більш довгий строк експлуатації в порівнянні з пилками інших виробників. Пили DoubleHARD випускаються з високовуглецевої сталі, зуби пили обробляються методом електромагнітної індукції, завдяки чому пила довго залишається гострою і добре тримає розведення.

Особливості способу виробництва і сплаву, з якого зроблені пили DoubleHARD роблять їх одними з найпопулярніших стрічкових пил у світі, оскільки вони можуть обробляти будь-яку деревину (тверді і м'які породи, мерзлу, суху і мокру деревину, колоди з наявністю смоли або сучків) і мають великий робочий ресурс.

Пили DoubleHARD випускаються з шістьма варіантами профілю зуба:

10/30, 13/29, 9/29, 7/39, 7/34, 4/32

*Під індивідуальні замовлення можливе постачання стрічкових пилок DoubleHARD без гартованого зуба.

VORTEX®

Стрічкові пилки SilverTIP, DoubleHARD та MaxFLEX тепер можуть бути виготовлені з профілем зуба VORTEX®.

Vortex