Додаткове обладанання

Electronic Setworks Systems

Виробництво пиломатеріалів потребує багато вимірювань і математичних підрахунків на які витрачається багато часу, що суттєво зменшує продуктивність оператора і системи в цілому. Щоб виключити обчислення з переліку операцій, які проводить оператор, компанія Wood-Mizer пропонує системи електронних лінійок, завдяки яким оператору для того, щоб розпочати роботу достатньо просто задати необхідні параметри розпилу.ACCUSET

Електронна панель Accuset в основному призначена для підприємств, які випускають продукцію різних розмірів, оскільки підвищує швидкодію та точність і володіє підвищеною надійністю.

Електронна лінійка Accuset оснащена чотирма операційними режимами:
Manual Mode - управління пристроєм повністю переходить в ручний режим;
Reference Mode - система переведена в цей режим, здатна запам'ятати позицію ріжучої голови в процесі останнього розпилу;
Auto-Up/Auto-Down Mode - забезпечує можливість підняти-опустити пиляльний механізм до тих параметрів товщини, які задані;
Pattern Mode - операційний режим, що дозволяє запрограмувати 16 стандартних параметрів товщини дощок.


PLC Setworks

Електронна панель PLC Setworks використовується у верстатах серії АС, які працюють у напрямку вгору/вниз і оснащені двигунами змінного струму 380 В.

Лінійка PLC Setworks розрахувує обсяг пиломатеріалу потрібної товщини, включаючи першу і останню дошку.

Необхідні параметри в пам'ять механізму можна занести натисканням певної кнопки. Так, можна внести 2 значення товщини, які в процесі пиляння використовуються найчастіше. Функція попереднього програмування істотно заощаджує час на налаштування верстата, збільшує його продуктивність, що в свою чергу піднімає рентабельність.


SW-PLC2

Електронна лінійка SW-PLC2 дозволяє автоматично перемістити ріжучу головку до попередньої висоти розпилювання. Ця лінійка розроблена на базі програмованої панелі управління, програмованого логічного контролера (ПЛК), пристрою регулюючого обороти обертання асинхронних двигунів і магнітоскрипційної обчислювальної смуги (смуга зчитує поточне положення ріжучої голови).


SW Setworks

За допомогою електронної панелі SW Setworks можна задавати необхідні параметри позиціонування ріжучої голови. Це дозволяє збільшити точність розпилювання і продуктивність в цілому. З допомогою лінійки SW Setworks також можна швидко поміняти значення товщини без попереднього програмування. 

Даний вид лінійки використовується у верстатах з різними типами двигунів.