• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Wood-Mizer TOOLS: дискові пилки для багатопилів

6 лютого 2019 р.

Wood-Mizer TOOLS: дискові пилки для багатопилів

Кілька років тому компанія Wood-Mizer почала випускати лінію дереворізального інструменту під торговою маркою Wood-Mizer TOOLS. Поряд з великим асортиментом пилок, ця лінійка включає і циркулярні пилки для багатопилів.

Дискові пилки Wood-Mizer призначені і для вологої, і для сухої деревини, вони використовуються для розпилювання і хвойних, і листяних порід, а також тропічного надщільного дерева і панелей. Ці пилки вкриті антифрикційним покриттям, яке значно знижує коефіцієнт тертя і попереджує прилипання тирси до пилки, чим оберігає її корпус від надмірного перегріву. Чорні дискові пилки характеризуються високою якістю та тривалим терміном служби.

Відгуки користувачів цих пилок дуже позитивні. Наприклад, пан Бартош Бек з Польщі каже: «Ми виявили, що завдяки цим пилкам використання енергії в нашому цеху знизилось, і в той же час ми зберегли якість розпилюваного матеріалу на високому рівні. Корпус пилки міцний і стабільний, а карбідні зубці вирізняються високою якістю та твердістю, що дозволяє збільшити кількість заточувань, і тим самим зекономити на покупці нових пилок. Крім того, пропил виходить більш точний, а пилка видає менше шуму. Циркулярні пилки Wood-Mizer зберігають якість навіть після численних заточувань. Ми використовуємо ці пилки кожен день, і я можу сказати: ця пилка переможе в будь-якій конкуренції».

Зателефонуйте до Wood-Mizer, дізнайтесь ціну дискових пилок для багатопилів та порівняйте її з ціною конкурентів. Спробуйте пилки Wood-Mizer TOOLS!
Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.