• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Wood-Mizer представляє інноваційний продукт — здвоєну горизонтальну пилораму HR250

5 березня 2020 р.

Wood-Mizer представляє інноваційний продукт — здвоєну горизонтальну пилораму HR250

Wood-Mizer розробив унікальну конструкцію горизонтального роздільного верстата з двома ріжучими головами в одному корпусі. Здвоєна пилорама HR250 може робити один або два пропили за один прохід для розпуску брусу на дошки.

Нова конфігурація ріжучих голів зробила цей верстат компактним, завдяки чому її легко вбудувати в існуючу лінію або встановити в обмеженому просторі вже працюючого цеху. Обладнання доставляють на одній палеті і монтують за кілька годин.

Інші переваги конструкції пов’язані з інноваційними системами шківів без ременів, натягу пилки і притиску матеріалу з часу розпилювання.Верхні і нижні шківи працюють від двох окремих електродвигунів потужністю по 15 кВт. У верстаті HR250 застосовані динамічно збалансовані сталеві шківи діаметром 710 мм, які дозволяють працювати з пилками завширшки 32 мм, 35 мм, або в якості опції – ширші шківи для пилок 38 мм і 50 мм. Гумовий стрічковий конвеєр для подачі брусу в зону розпилювання і відбору готових дошок має регульовану швидкість від 5 до 25 м/хв. Ця конструкція створює функціональну гнучкість обладнання і дозволяє швидко реагувати на потреби клієнтів, розпилюючи і листяні, і хвойні породи, і за необхідності, нарощуючи продуктивність.

Система натягу пилки автоматично підтримує пилку в натягнутому стані під час розпилювання, чим подовжує термін служби пилки. Крім того, верстат миттєво відключається у випадку розриву пилку, що попереджує пошкодження пиломатеріалу і обладнання.

Точність розпилювання збільшується завдяки цифровому пристрою Setworks, яке швидко встановлює ріжучі голови окремо на потрібну висоту для розпилу дошок потрібної товщини. Свій вклад у точність розпилювання вносить і привідний верхній ролик, який міцно утримує матеріал на конвеєрі під час розпилювання.
«За свою багаторічну історію компанія Wood-Mizer розробила та випустила багато горизонтальних багатоголових верстатів різного рівня продуктивності, - розповідає Адам Кубяк, менеджер Wood-Mizer з продажу промислового обладнання. – В конструкції цих верстатів застосований модульний принцип. Традиційний дизайн Wood-Mizer передбачає, що кожен модуль в таких верстатах як HR500, HR700 и HR1000, має дві ріжучі голови, установлені одна за іншою».

«Новий верстат HR250 має абсолютно іншу, інноваційну конструкцію, - продовжує Адам Кубяк. – Наші інженери створили дуже компактний, функціональний верстат з багатьма інноваціями в дизайні, які створюють прибуток для виробників тари, палетної дощечки і пиломатеріалу, і в підсумку збільшують їхню конкурентоспроможність».

Здвоєний верстат HR250 спроектований як надійний верстат для тривалої експлуатації і зібраний з компонентів преміальної якості. Верстат HR250 має сертифікат СЕ, 12-місячну гарантію і сервісну підтримку Wood-Mizer.

Щоб отримувати детальнішу інформацію про здвоєну горизонтальні пилорами Wood-Mizer HR250, відвідайте цю сторінку або зателефонуйте в представництво Wood-Mizer.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.