• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Wood-Mizer представляє компактний та економний деревообробний верстат LX50

23 серпня 2019 р.

Wood-Mizer представляє компактний та економний деревообробний верстат LX50

Компанія Wood-Mizer запускає у виробництво нову пилораму LX50 для малого бізнесу та тих, хто любить працювати з деревиною.

Новий стрічковопилковий верстат LX50 зараз є найбільш низькобюджетною пилорамою з сімейства дворейкових верстатів LX від Wood-Mizer. Вперше продемонстрований на виставці LIGNA 2019 у Німеччині, новий верстат LX50 володіє перевагами добре відомої та перевіреної технології Wood-Mizer і при цьому має невисоку ціну.

LX50 використовує технології тонкого пропилу Wood-Mizer, тобто генерує невелику кількість тирси під час розпилювання, що забезпечує збільшення виходу корисної продукції з кожної колоди при меншому використанні енергії. Працювати на верстаті LX50 досить просто, оскільки в ньому передбачені ручне завантаження та затиск колоди на станині, позиціонування ріжучої голови за допомогою рукоятки та подача голови штовханням.

Ключовою новацією серії пилорам LX від Wood-Mizer є жорстка рама LX, яка утримує панель управління, двигун та голову пилорами. Жорстка та міцна конструкція верстата LX50 забезпечує безперебійну роботу та точність пропилу.

Особливості конструкції верстата LX50
• 5,5 кВт електричний або 14 к.с. бензиновий
• Максимальний діаметр колоди 66 см, максимальна ширина пропилу 55 см
• Довжина 3,8 м або більше з додатковими сегментами станини по 1,53 м
• Жорстка рама LX з опорами на дворейкову станину

«Wood-Mizer прагне випускати якісне обладнання і для малих підприємств, і для високопродуктивних промислових компаній, - каже Роберт Багінски, президент компанії Wood-Mizer Industries. – Стрічковопилковий верстат LX50 призначений для початкового рівня деревообробки, де важливі не продуктивність, а точність розпилювання, а також можливість придбати якісну пилораму з мінімальними інвестиціями в обладнання».

Пилорама LX50 надходить на європейський ринок у вересні 2019 року.  Для отримання додаткової інформації завітайте на цю сторінку та зверніться до місцевого представника Wood-Mizer.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.