• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

6 травня 2020 р.

StartCUT — нова серія стрічкових пилок Wood-Mizer


Wood-Mizer представляє нову серію стрічкових пилок з вуглецевої сталі. Зараз пилка StartCUT є найдоступнішою в асортименті пилок Wood-Mizer.  

StartCUT — нова марка стрічкових пилок, яку Wood-Mizer додав до своєї продуктової лінійки та почав їхнє виробництво поряд з недорогими пилками SilverTIP, найпопулярнішими пилками DoubleHARD, високоякісними MaxFLEX та спеціальними пилками BiMETAL, RazorTIP, Vortex.

Пилки StartCUT виготовляють з вуглецевої сталі з особливою увагою до якості та пріоритетом дотримання технічних параметрів та високих стандартів виробництва. Ці пилки для первинного та вторинного розпилу деревини випускають з індукційно загартованими зубами і постачають заточеними та розведеними. Зараз пилка StartCUT —  одна з найекономніших пилок на ринку у співвідношенні конкурентної ціни та якості розпилювання.

"Є чимала група споживачів, для яких вибір пилки залежить насамперед від ціни продукту.  StartCUT – пилка саме для такої категорії. Пилки StartCUT протестовані у багатьох країнах, і всюди вони швидко ставали популярними, тому що відповідають очікуванням споживачів", - зазначає комерційний директор заводу Wood-Mizer Industries в Польщі Кшиштоф Кропідловскі.

Логотип нових пилок Wood-Mizer StartCUT:

Пилки StartCUT вже в продажі в Європі. Сконтактуйте зі своїм представництвом Wood-Mizer, щоб отримати комерційну пропозицію.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.