• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Wood-Mizer представляє багатофункціональний фрезерний верстат MF130 з вертикальним шпинделем

3 липня 2019 р.

Wood-Mizer представляє багатофункціональний фрезерний верстат MF130 з вертикальним шпинделем

Фрезерний верстат MF130 – багатофункціональне обладнання для столярних виробництв. Спроектований так, щоб випускати різноманітну продукцію з деревини, верстат MF130 виконує пряме стругання, фігурне стругання, фрезерування та вибірку пазів.

Особливості конструкції фрезерного верстата MF130

• 1 багатофункціональний шпиндель з регульованим кутом і положенням – від вертикального до горизонтального
• стійкий чавунний корпус та легкий алюмінієвий стіл
• чудово підходить для виробництва вікон та дверей


Шпиндель у верстаті MF130 можна піднімати та опускати. Завдяки можливості нахилу шпинделя до 270 градусів, дошку можна обробляти знизу, з боків та зверху практично під будь-яким кутом. Дошка обстругується по одній стороні за раз, а також може бути обстругана з усіх чотирьох сторін і з кінців, а потім з поверхні можуть бути вибрані пази – і все з одним шпинделем MF130, який налаштовується окремо для кожної операції.

Можливості верстата збільшуються завдяки опціям, таким як різнонаправлений стіл, який полегшує маневрування матеріалом, або пристрій для фігурного стругання з різним радіусом.

Фрезерний верстат MF130 виготовляють у Швеції з 1980-х років. Зараз він випускається під маркою Wood-Mizer. Що підтверджує репутацію Wood-Mizer як світового виробника деревообробного обладнання, яке здатне перетворити колоди в пиломатеріал, а потім в готову продукцію з деревини.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.