• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Скоро! Wood-Mizer запускає у виробництво нову модель стрічкової пилорами з серії LX

14 серпня 2019 р.

Скоро! Wood-Mizer запускає у виробництво нову модель стрічкової пилорами з серії LX

В кінці літа 2019 Wood-Mizer представить новий стрічковопилковий верстат, який стане найбільш недорогим розпилювальним обладнанням за всю історію компанії.

Цей верстат ідеально підходить тим, кому потрібно розпилювати невелику кількість колод та отримувати пиломатеріал відмінної якості.  

Якість базується на основі технології тонкого пропилу і дворейкової конструкції LX, яка довела свої переваги, що гарантує стабільність пилки та точність розпилювання. Вузька пилка Wood-Mizer утворює дуже мало тирси, і тому з кожної колоди виходить більше пиломатеріалів. Крім того, у порівнянні з традиційними пилорамами минулого новий верстат створює менше шуму та споживає менше енергії навіть при розпилюванні твердих порід.

Верстат настільки простий в управлінні, що будь-який його новий власник, який отримав обладнання в коробці та дотримується інструкції, легко може зібрати його і одразу почати розпилювати.

Якщо ви − фермер, власник господарки, працюєте в невеликій столярній майстерні або в меблевому цеху, якщо просто любите працювати з деревиною – цей верстат Wood-Mizer відкриє для вас чимало нових можливостей. З ним ви легко перетворити колоди у прекрасний пиломатеріал точних замірів. А приваблива ціна верстата зробить для вас цю інвестицію розумною та швидко окупною.

Нова пилорама з серії LX від Wood-Mizer – скоро у продажу! Підпишіться на нашу електронну розсилку, щоб не пропустити важливі новини.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.