• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Продуктивний стругально-профілювальний верстат MP360 для обробки великих заготовок з деревини

10 жовтня 2018 р.

Продуктивний стругально-профілювальний верстат MP360 для обробки великих заготовок з деревини

Wood-Mizer пропонує чотиристоронній стругально-профілювальний верстат MP360 – високопродуктивну машину, здатну обробляти заготовки завширшки до 350 мм і завтовшки до 160 мм. Продуктивніший, ніж попередня модель MP260, верстат MP360 вирівнює та стругає дошки та брус з усіх чотирьох сторін за один прохід і використовується на виробництвах для випуску широкого асортименту готової продукції з деревини.

Відмінні риси MP360
• 4-стороннє вирівнювання і стругання за один прохід.
• Обробка великих заготовок з деревини - 350 мм завширшки x 160 мм завтовшки.
• Розміри заготовки ще більші при 1- або 2-сторонньому струганні.

«Верстат MP360 – це справді здійснення мрії деревообробників, - зазначив Роберт Багінскі, президент польської компанії Wood-Mizer Industries. – Разом з пилорамою Wood-Mizer цей верстат дає нашим клієнтам повний контроль над виробничим процесом, починаючи від розпилювання колоди і до готової продукції».

Крім того, Wood-Mizer пропонує покращену версію — верстат MP365, обладнаний п’ятим шпинделем, який можна встановлювати під кутом до 270 градусів. З цим шпинделем оператор може додати профіль стругання з будь-якої сторони або закріпити шліфований інструмент або щітки для фінішної обробки обструганої поверхні.

Верстати MP360 та MP365 доставляють на палеті та потребують мінімальної налаштування. Wood-Mizer постачає до цих верстатів стругальні і профілюючі ножі, а також системи видалення стружки.

Wood-Mizer, який вже багато років є лідером у виробництві стрічковопилкових верстатів для переробляння деревини, зараз постає як компанія, що випускає практично повний спектр обладнання, здатного перетворити деревину у готову продукцію.
Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.