• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

10 червня 2019 р.

Перше відео з виставки LIGNA в Німеччині! Поспішайте побачити нове обладнання Wood-Mizer 2019 року!

На виставці LIGNA 2019 Wood-Mizer представив величезний спектр нового обладнання, здатного перетворити колоди на пиломатеріал, а далі на готову продукцію.


Виставка LIGNA MESSE підтвердила репутацію компанії Wood-Mizer як світового лідера у виробництві обладнання для малого, середнього та деревообробного бізнесу у промислових масштабах. Обладнання Wood-Mizer дає можливість кожному підприємству генерувати прибуток у складних ринкових умовах, знаходити нові ніші у конкурентному середовищі і при цьому економити такі цінні природні ресурси як деревина та енергія.

Нове на LIGNA 2019! Стругально-фрезерувальні верстати Wood-Mizer
Вперше на виставці LIGNA був представлений широкий вибір стругально-фрезерувальних верстатів Wood-Mizer. Вони призначені для малого та середнього бізнесу і дозволяють розпилювальникам зробити наступний крок у розвитку свого виробництва, додавши вторинну переробку деревини, щоб вийти на більш прибуткові ринки готової продукції.

Лінійка стругально-фрезерувальних верстатів Wood-Mizer, представлена на LIGNA 2019, включала фугувально-рейсмусний верстат МР160, стругально-фрезерний верстат МР200, здатний обробляти дві дошки за один прохід, чотиристоронні стругально-фрезерні верстати МР260 і МР360, багатофункціональний стругальний верстат MF130 з вертикальним шпинделем, який має функцію нахилу до 270 градусів, і прецизійну настільну пилку MS300 з нахилом ріжучої площини до 45 градусів.

Нове на LIGNA 2019! Пилорами LX50 і LT15WIDE для підприємців-початківців

Разом з добре відомими верстатами LT70, LT40 і LT15START, компанія Wood-Mizer представила дві нові деревообробні верстати початкового рівня бізнесу. Це пилорама LX50 з ріжучою головою, яка рухається двома рейками, і верстат LT15WIDE, який може розпилювати колоди до 90 см в діаметрі. Нові стрічковопилкові верстати підходять для підприємців, які хочуть почати бізнес з мінімальними інвестиціями в обладнання.
Нове на LIGNA 2019! Оптимізуючий крайкорізний верстат EA3000 і крайкоріз/багатопил EG800

Кілька років тому компанія Wood-Mizer почала виробництво промислових високошвидкісних деревообробних ліній TITAN. Такі лінії проектують індивідуально для кожного замовника.

В цьому році на виставці LIGNA обладнання TITAN було представлене трьома верстатами. Це широкострічковий лісопильний верстат WB2000, який має міцну конструкцію і потребує незначного техобслуговування і забезпечує високопродуктивне розпилювання деревини. Крім того, це оптимізуючий крайкорізний верстат EA3000, сенсори якого можуть сканувати деревину різної ширини та забезпечувати максимальний вихід продукції. А також високопродуктивний багатопильний верстат EG800 – надійний верстат для переробки дошок товщиною до 100 мм на високих швидкостях подачі.Відвідувачі LIGNA також побачили повний спект ріжучого інструменту з лінії  Wood-Mizer TOOLS, яка включає циркулярні пилки для крайорізних, багатопильних та торцювальних верстатів, рамні пилки, стругальні ножі, а також вузькі та широкі стрічкові пилки.В каталозі Wood-Mizer представлено понад 2000 найменувань інструменту, і ця лінія постійно розширюється, щоб забезпечувати розпилювальників пилками будь-який розмірів для розпилювання всіх типів деревини.

LIGNA 2019 підтвердила стратегічний курс Wood-Mizer на виробництво надійного та високоякісного обладнання для переробки колод в пиломатеріал і потім в готову продукцію з деревини.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.