• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Палетна фабрика в Таїланді подвоїла продуктивність завдяки верстату Wood-Mizer HR500

26 лютого 2020 р.

Палетна фабрика в Таїланді подвоїла продуктивність завдяки верстату Wood-Mizer HR500

Сучасна фабрика з виробництва піддонів замінила дві вертикальні стрічкові пилорами багатоголовим верстатом Wood-Mizer і подвоїла об’єм продукції.

"У нас є клієнти по всьому світу, які замовляють піддони з певними параметрами, і ми випускаємо продукцію точно за специфікацією, - розповідає Пічит Чиамчароен, менеджер компанії Pallet Maker Group Co. – Ми виготовляємо сотні варіантів палет різних розмірів на замовлення для наших клієнтів".

"Будь-яка фабрика — відображення того, як ведеться бізнес. Коли ви приходите на мою фабрику, бачите, що тут – чисте виробництво з низьким споживанням енергії, а також ми впроваджуємо обладнання високої якості на основі сучасних технологій".Однією з точок росту ефективності стала дільниця початкової обробки деревини. У 2018 році дві старі вертикальні стрічкові пилорами замінили на один чотириголовий горизонтальний верстат Wood-Mizer HR500.

"Проблема з вертикальними стрічковими пилками полягала у тому, що їхня продуктивність була недостатньою, - каже Пічит. – Кожну вертикальну стрічкову пилораму обслуговувало двоє працівників, і при цьому вони виготовляли тільки одну дошку за прохід."  
"Але з чотириголовим верстатом Wood-Mizer ми виготовляємо 4 дошки за прохід. Продуктивність виросла вдвічі, а споживання енергії залишилось попереднім. В результаті, думаю, що окупність верстата HR500 дуже висока".

Що стосується нових тонких пилок Wood-Mizer, Пічит стверджує: "Пилки Wood-Mizer дають мені кращу якість поверхні, ніж 4-дюймові та 2-дюймові вертикальні стрічкові пилки".

Ця компанія є хорошим прикладом того, як передбачливі виробники піддонів в Таїланді приймають розумні рішення для підвищення продуктивності з одночасним підвищенням своєю конкурентоздатності на світовому ринку.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.