• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Нові стрічковопилкові, поздовжньо-обрізні та стругальні верстати Wood-Mizer на виставці LIGNA у 2019 році

3 квітня 2019 р.

Нові стрічковопилкові, поздовжньо-обрізні та стругальні верстати Wood-Mizer на виставці LIGNA у 2019 році

На виставці LIGNA 2019 в Ганновері Wood-Mizer представить серію нових стругально-фрезерувальних верстатів і стрічковопилкові машини і для високопродуктивних підприємств, і для деревообробників-початківців.

На стенді компанії Wood-Mizer, який займатиме площу 700 кв.м, буде представлене таке обладнання для деревообробки:


• Для обробки великих об’ємів сировини – окремі верстати лінії TITAN, такі як: широкострічкова пилорама WB2000, оптимізуючий крайкорізний верстат зі сканером і швидкісний багатопил EG800 TITAN.


• Нова серія чотиристоронніх стругально-фрезерувальних верстатів, які Wood-Mizer виготовляє на своєму заводі у Швеції. Ці верстати дозволяють малим та середнім підприємствам налагодити виробництво готової продукції з мінімальними інвестиціями в обладнання.


• Стрічковопилкові верстати LT15WIDE та LT70WIDE, які використовують пилки 50 мм. Ці пилорами дають можливість розпилювати колоди більших діаметрів та виготовляти широкі пиломатеріали.• Частина стенду буде присвячена інструменту Wood-Mizer TOOLS — різноманітним вузьким та широким стрічковим пилкам, дисковим пилкам, стругальним ножам та іншому дереворіжучому інструменту. Також тут будуть представлені пристрої для заточування та розведення стрічкових пилок.

Запрошуємо відвідати стенд Wood-Mizer на виставці LIGNA MESSE в Ганновері з 27 до 31 травня 2019 року. Помаранчевий стенд № FG K44 розташований на відкритому майданчику між павільйонами 25 та 27.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.