• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Завдяки сонячній сушилці деревина захищена від пошкодження комахами та водою

2 січня 2019 р.

Завдяки сонячній сушилці деревина захищена від пошкодження комахами та водою

Фермер Натан Браун втомився боротись з жучками, які псують висушені на повітрі пиломатеріали, і побудував сонячну сушилку для деревини.

"Сонячна сушилка підсмажить цих дрібних шкідників, щоб тримались подалі від моїх дошок», - вирішив Натан. Він використав проект сушилки з безкоштовного набору креслень від Політехнічного університету штату Вірджинія. Та, поставити сушилку на причіп від будиночка на колесах, було власною ідеєю Натана. «Я захотів сконструювати мобільну сушилку, щоб її можна було перевозити по фермі або у місця, де розпилюватиму деревину», - сказав він.

Використовуючи стрічковопилковий верстат Wood-Mizer LT15 з пилкою DoubleHARD, Натан розпиляв 1,3 м3 деревини для цього проекту. Комбінація дошок з тополі, червоного дуба та сосни надали сушилці чудового вигляду. Крім того, Натан зекономив приблизно $2,500 виконавши проект самостійно, він ще у майбутньому заробить гроші на сушінні деревини у себе на фермі. «Я задумав цей проект, тому що хотів виготовляти високоякісні пиломатеріали на моєму верстаті LT15», - каже Натан. Оскільки він деревообробник, прекрасно знає, що вартість пиломатеріалу зростає, якщо його правильно висушити.

«Всі, хто бачить мою сушилку, кажуть, що це мало не витвір мистецтва, - каже Натан, усміхаючись. – Без верстата LT15 я не міг би побудувати таку штукенцію! Тепер сушилка працює, і я готовий почати розпилювання, щоб завантажити її пиломатеріалами».

Автор: Саманта АлександерName:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.