• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Двоголовий роздільний верстат TITAN HR2000 від Wood-Mizer

29 травня 2019 р.

Двоголовий роздільний верстат TITAN HR2000 від Wood-Mizer

Деякі верстати TITAN сконструйовані так, щоб використовувати і вузькі, і широкі стрічкові пилки. Це дозволяє деревообробникам вибирати: або розпилювати деревину широкою стрічковою пилкою для підвищення продуктивності, або ж вузькою, щоб економити на простішому заточуванні та розведенні інструменту.

Роздільний верстат TITAN HR2000 поєднує у собі надійність конструкції та привабливу ціну. Доступність верстата, можливість зміни специфікації на замовлення і висока продуктивність розпилювання створюють умови для того, щоб збільшувати прибуток та ефективність процесу. Матеріал подається та відбирається міцним ланцюговим конвеєром з пневматичними притискними вальцями. Верстат HR2000 виготовляється в одно- та двоголовій конфігурації.


Одноголовий верстат HR2000
Здатність одноголового верстата використовувати стрічкову пилку завширшки від 32 до 80 мм доповнена вибором пилки з пружинним розводом зубів, з плющеними або стелітованими зубами (ширина 65-80 мм). Якщо необхідно, верстат може використовувати і вужчі пилки – 38 або 50 мм. Під час роботи з тридюймовою (76,2 мм) стелітованою пилкою верстат HR2000 якісно розпилює матеріал на швидкості подачі понад 40 м/хв без виникнення хвилі на поверхні розпилу.


Двоголовий верстат HR2000
В двоголовій конфігурації верстат має отвір завширшки 350 мм та заввишки 290 мм та забезпечує точне та високошвидкісне розпилювання. Завдяки міцній конструкції, верстат можна переміщувати та додавати до існуючих деревообробних ліній.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.