• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

27 грудня 2017 р.

Як покращити звучання дзвона

Церковні дзвони, які випускають у Німеччині з 1725 року, тепер звучать краще завдяки дерев’яним хомутам з дуба.

Компанія Bachert заснована у 1725 році Каспаром Бахертом на південному заході Німеччині. І, хоч з того часу пройшло майже 300 років, компанія не тільки процвітає, але й досі належать нащадкам Каспара Бахерта, які продовжують сімейний бізнес за прикладом свого пращура. Вся справа в унікальній ідеї: компанія Bachert випускає… церковні дзвони.

Для тих, хто не знається на литті дзвонів, зазначимо, що це доволі захопливий процес з використанням форми з цегли та глини і відливанням у землі. За триста років технологія майже не змінилась. Той факт, що досконале звучання досягається в кінці процесу лиття справді неймовірний. Це – справжнє мистецтво.

Тональність залежить і від дерев’яного хомута, до якого чіпляють дзвін. В компанії Bachert вважають, що глибокого та м’якого звуку можна досягти, якщо зробити хомут з дуба або ялини, і тому для бронзового дзвона дуже важливо підібрати відповідну деревину.

У травні 2012 компанія Bachert почала самостійно виготовляти хомути з дубової деревини, заготовленої від двох до восьми років тому, що забезпечує високу якість кінцевого продукту.

Для виробництва хомутів сім’ї Bachert знадобилась невелика пилорама Wood-Mizer LT15, яка розпилює колоди вузькою стрічкової пилою. Інвестиції в обладнання невеликі, а витрати на обслуговування і експлуатації зовсім мізерні. Верстат має додаткову стругальну голову для бруса, що для Бахертів стало вирішальним, тому що це повне технологічне рішення для виробництва хомутів. Бахерти закупляють необхідну деревину в колодах, розпилюють на брус і стругають поверхню, використовуючи тільки верстат Wood-Mizer. Далі з бруса збирають хомут, і при цьому весь процес займає менше години, а раніше цим займався кваліфікований столяр упродовж всього дня.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись