• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

Зроби сам! Раковина та стільниця з деревини

22 травня 2019 р.

Зроби сам! Раковина та стільниця з деревини

Чимало власників верстатів Wood-Mizer виготовляють унікальні вироби з дерева для інтер’єру своїх домівок.

Ерік Мінс – один з таких майстрів. Коли неподалік його дому прокладали лінію електромереж, вирубали кілька дерев, серед яких чорний горіх діаметром близько 90 см. Ерік одразу зрозумів потенційну цінність цієї деревини. Його переповнювала рішучість врятувати цінний матеріал, перетворивши його на щось красиве та корисне.

«Спочатку я розпиляв цю колоду на своєму гідравлічному верстаті LT40 та отримав чудові дошки», - розповідає Ерік. Побачивши, що з однієї колоди вийшло 1,2 кубометри пиломатеріалу, Ерік почав обдумувати різні проекти, в яких можна було б використати цю красиву деревину. Так йому спало на думку виготовити стільницю та раковину для сільського будинку.

Ерік висушив матеріал на повітрі і вручну виконав усю необхідну роботу з виготовлення меблевих заготовок і збирання раковини та стільниці розміром 3 м х 60 см х 53 см. Дружина Еріка, як найбільш зацікавлена особа, постійно підтримувала його, тому Ерік зумів закінчити проект за кілька вихідних.

«Вийшло навіть краще, ніж я очікував, - каже Ерік. – В нас вже побувало багато гостей, і геть усім сподобався мій проект. Я навіть отримав кілька замовлень на таку ж раковину. І все завдяки моєму верстату Wood-Mizer! Без нього я б не впорався».

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись