• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

Власник столярної майстерні в Словенії працює на верстат Wood-Mizer

17 квітня 2019 р.

Власник столярної майстерні в Словенії працює на верстат Wood-Mizer

Словенський деревообробник розповідає про те, як поступово покращував і розвивав свій бізнес, і як його мрія працювати з деревиною стала реальністю.

Мене звати Йоже Модич, я – власник столярної фірми Modic Carpentry з містечка Slovenj Gradec в Словенії.

Для мене дерево означає дуже багато: воно створює відчуття тепла і стилю в будь-якому домі. Якщо ви любите деревину, без сумнівів вибирайте професію деревообробника!

Особисто я в 1981 році вибрав спеціальність столяра, тому що ця робота мені дуже подобається, і я вважаю, що зробив правильний вибір. Я вчився три роки в училищі в Мариборі.

Спочатку мій бізнес виглядав дуже скромно. Моя майстерня займала всього 4х9 метрів. Я їздив на мопеді на зустрічі з клієнтами, які замовляли в мене двері і підлоги. Поступово я почав купувати деревообробні верстати.

Я вважав, що розвивати та покращувати свій бізнес треба поступово, і так, завдяки постійній праці, в мене буде більше прибутку і можливостей випускати унікальну продукцію з деревини. Людям сподобалась моя робота. Вони із задоволенням замовляли різні вироби, тому я почав наймати помічників – спочатку одного, потім двох, потім трьох і більше. Нам не вистачало деяких верстатів у майстерні, та поступово ми придбали і їх.

Ми зосередились на столярних роботах в інтер’єрах приміщень. Сьогодні з нашим обладнанням ми можемо виготовляти практично все – кухні, спальні, дитячі, кабінети… Ми також пропонуємо свої послуги місцевим компаніям.

Ми самі розробляємо дизайн – кухні з твердих порід деревини, ДСП або ламінованих панелей, а також з панелей Kerrock. Звичайно, ми виготовляємо і офісне обладнання, сходи, двері та інші столярні вироби, серед них меблі і вікна.

Найбільшою перешкодою на шляху розвитку нашого бізнесу було придбання обладнання. Неможливо отримати все, що потрібно, за ніч – на це йдуть роки. В нашому випадку створити таку майстерню, як зараз, зайняло майже 27 років, і ми все ще в процесі розвитку.

Ми закуповуємо деревину в приватних лісах і в компаній-лісовласників. Наш технологічний процес починається з колоди – сирого матеріалу, який ми розпилюємо, потім обрізаємо дошки, торцюємо їх, стругаємо і так далі аж до фінішної обробки.

Я працюю на пилорамах Wood-Mizer, тому що мені підходять якість матеріалу, мобільність й оптимальне розкроювання сировини без зайвих відходів. З цим верстатом ми в змозі повністю використовувати колоди. Інколи весь виріб повністю можна виготовити з деревини однієї колоди.

Коли колоди розпилені, ми сортуємо отримані заготовки і складаємо в штабелі для сушіння. Коли пиломатеріали вже сухі, стругаємо їх та шліфуємо. Потім – різноманітна проміжна обробка на верстатах з ЧПУ. Потім ми покриваємо заготовки воском, олією або лаком перед тим як почати збирати виріб.

Наші клієнти цінують компетентність нашої компанії, якість виробів, і, звісно, тепло, яке приносить деревина в їхні оселі. Ми робимо заміри на місці і радимо клієнтам, які вироби найкраще підійдуть для їхнього житла. Наші клієнти дуже задоволені результатами.

Я раджу працювати з твердими породами деревини, тому що це дає відчуття тепла. Це природний матеріал, який можна отримати в своїй місцевості і використовувати так, що він тішитиме не тільки замовників, а й їхніх нащадків кілька поколінь.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись