• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

Батько дворазового олімпійського чемпіона розповідає про свою пилораму Wood-Mizer

9 липня 2018 р.

Батько дворазового олімпійського чемпіона розповідає про свою пилораму Wood-Mizer

Деревообробник з Латвії розпилює деревину на стрічковопилковому верстаті Wood-Mizer цілодобово. Такий же жорсткий графік тренувань у його сина: Маріс Штромбергс – зірка BMX та дворазовий олімпійський чемпіон.

Гунтарс Штромбергс за професією деревообробник, власник деревообробного підприємства і вже багато років є клієнтом Wood-Mizer. В його цеху працює одна з кращих моделей промислових верстатів Wood-Mizer – добре відома деревообробникам Латвії пилорама LT300 (з 2018 року випускається у помаранчевому кольорі під назвою WM4000).

«Вперше я побачив цей верстат на виставці, а потім спостерігав, як він працює на сусідньому підприємстві, - розповідає Гунтарс Штормбергс. – Я придбав його одинадцять років тому, і з того часу він розпилює березу у три зміни, потім пиломатеріал сушиться і вирушає на експорт до Китаю, Японії та Англії».

«LT300 добре працює, - додає Гунтарс. – Надійний верстат».

Невеличке латвійське місто Валмієра, де розташоване підприємство Гунтарса, відоме серед іншого й своєю тренувальною трасою для велосипедного мотокросу BMX. Тут з раннього дитинства тренувався один із найвідоміших спортсменів Латвії Маріс Штромбергс. Він увійшов до історії великого спорту, виборовши золоту медаль на Олімпійських іграх у Пекіні у 2008 році, а потім повторив це досягнення на Олімпіаді в Лондоні у 2012.

В інтерв’ю та на своєму сайті Маріс Штромбергс постійно повторює, що своїм успіхом завдячує насамперед батькам. Його батько Гунтарс Штромбергс, вирішивши, що спорт допоможе синові виховати у собі твердий характер та цілеспрямованість, відвів шестирічного Маріса до спортивної секції, а коли у 9 років Маріс виграв свій перший світовий чемпіонат, батько зрозумів, що у сина – особливий талант, і відтоді вони вдвох подорожували світом, щоб спортсмен міг брати участь у всіх доступних мотокросах та вдосконалювати свою майстерність. Така злагоджена робота сім’ї Штромбергс принесла величезний успіх.

Машина – саме таке прізвисько отримав Маріс Штромбергс за свою неперевершену швидкість та наполегливість на трасі BMX.

А те, що пилорама LT300 фактично без упину працює упродовж багатьох років – теж достойний результат. То у цій сім’ї, так би мовити, дві Машини.
Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись