• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Історії

Багатодітна родина з Лінчина отримала в подарунок пилораму Wood-Mizer

24 жовтня 2015 р.

Багатодітна родина з Лінчина отримала в подарунок пилораму Wood-Mizer

Компанія "MОST-Україна" здійснила соціальну ініціативу і підтримала свого давнього клієнта Миколу Лук'янчука з села Лінчин Рівненської області, зробивши йому і його родині несподіваний і цінний подарунок.

"Я познайомився з паном Миколою в 2003 році, - розповідає генеральний директор компанії "MOST-Україна" Олександр Твердохліб. - У той час в селі працювало приблизно десять пилорам, одна з них - у пана Миколи".

"Ми розмовляли про пилораму LT15 - яке це класне обладнання і наскільки воно краще і якісніше пиляє", - продовжує Олександр.

"Пам'ятаю, мене вразило, що у пана Миколи п'ятеро дітей, і всі вони такі виховані, дружні, допомагають один одному. У свій записник я вніс його контакти під ім'ям" Микола Багатодітний ".

Так пан Микола став клієнтом компанії "MOST-Україна". Минуло дванадцять років, і ось недавно Олександр Твердохліб знову зустрівся з Миколою Лук'янчуком.

"Я проїжджав неподалік від села Лінчин і подзвонив пану Миколі - давайте зустрінемося. Ми довго розмовляли, ділилися новинами. Яке ж було моє здивування, коли я дізнався, що в цьому році вони з дружиною відзначають 25 років подружнього життя і в них народилась ... п'ятнадцята дитина!"

Тому в компанії "MOST-Україна" виникла ідея допомогти цій родині і подарувати їм стрічкову пилораму Wood-Mizer LT15.


Для того, щоб пан Микола нічого не запідозрив (а це мав бути сюрприз), менеджери компанії попросили його допомогти в організації показу пилорами LT15. Він відгукнувся на це прохання і відмінно все організував. Тест-драйв проходив у дворі Миколиного будинку, де зібралася велика компанія його сусідів і друзів, багато з яких працюють на пилорамах: в селі Лінчин їх зараз вже близько двадцяти.

Сам Микола теж спробував пиляти і верстат йому дуже сподобався. Наприкінці демонстрації Олександр Твердохліб урочисто передав йому ключі від пилорами, а також сертифікат, що підтверджує передачу повного комплекту обладнання: стрічкового верстата LT15, заточувального верстата BMS200 і розвідного BMT100.


Вже 12 років Микола Лук'янчук мріяв про ці машини. Деревообробка - це його хліб. Тепер Wood-Mizer здійснив його мрію, адже завдяки новим верстатам і своєму працьовитому характеру перед Миколою відкриваються нові перспективи і росте впевненість у майбутньому дітей.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

розсилка

Newsletter

Сподобалась стаття? Не втратьте можливість отримувати такі статті та новини Wood-Mizer на свою електронну пошту. Наша розсилка відбувається раз на місяць.

Підписатись