• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

14 вересня 2018 р.

LT15 START: найменший недорогий верстат Wood-Mizer отримав нову назву

Wood-Mizer припиняє виробництво моделі LT10 і замість неї додає верстат LT15 START до серії LT15.

Стрічкова пилорама LT15 START — доступний за ціною верстат з міцною конструкцією і простими функціями, який ідеально підходить для простого розпилювання деревини. LT15 START в стандартній комплектації розпилює колоди діаметром до 70 см і довжиною до 5,4 м. Щоб розпилювати довші колоди, необхідно додати секції станини до потрібної довжини розпилу.

Подача ріжучої голови здійснюється за допомогою штовхання, а виставлення голови за висотою для наступного пропилу – з допомогою рукоятки.

Вузька стрічкова пилка може розпилювати деревину за мінімального споживання енергії, тобто електричний двигун 5,5 кВт забезпечує достатню потужність для розпилювання більшості порід деревини. Пилораму LT15 START можна також обладнати бензиновим двигуном потужністю 14 к.с.

Через велику подібність між двома моделями верстатів LT15 START займає місце моделі LT10, як найменшої і найдешевшої пилорами Wood-Mizer, яка чудово підходить для початку розпилювання деревини з мінімальними інвестиціями, перевіреною якістю і гарантованою сервісною підтримкою. Верстат LT10 знятий з виробництва і не буде більше продаватись у Європі.

Стрічковопилковий верстат LT15 START вже надійшов у продаж. Сконтактуйте з нами, щоб отримати комерційну пропозицію.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.