• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Скоро! «МОSТ-Україна» готується відсвяткувати десятиріччя партнерства з Wood-Mizer

16 листопада 2017 р.

Скоро! «МОSТ-Україна» готується відсвяткувати десятиріччя партнерства з Wood-Mizer

Десятиріччя діяльності і разом з тим десятиріччя співпраці з Wood-Mizer святкує компанія «МОSТ-Україна» у виставковому залі «АККО Інтернешнл» 16 грудня 2017 року. Щиро радимо деревообробникам долучитись до святкування, адже на вас чекатиме багата виставка обладнання Wood-Mizer з урочистою презентацією найновішої розробки у лінійці професійних пилорам – LX450 та чимало іншого потужного інструменту.

Родзинкою свята стане фінал проекту «Сильний бізнес для сильних людей», у якому беруть участь клієнти, які придбали обладнання Wood-Mizer упродовж року. І саме 16 грудня вони дізнаються, хто ж отримає головний приз – автомобіль Ford Ranger. Допомагати визначити переможця будуть богатирі з Федерації стронгмену України. Вони влаштують шоу сили та міці. Повірте, вони вас здивують.

«МОSТ-Україна» розкаже свою десятирічну історію та розповість про цілі та плани на наступне десятиріччя. На вас також чекає представлення низки проектів, серед яких навчально-виробничі центри дуальної освіти для спеціалістів-деревообробників, розроблені спільно з провідними галузевими вишами. Буде й презентація ювілейної книги «МОSТ-Україна». Її, до слова, можна буде придбати на святкуванні і разом з тим зробити добру справу, адже виручені кошти скерують на реалізацію навчальних проектів.

Ця зустріч – не тільки можливість неформально поспілкуватись з однодумцями, колегами з галузі, а й з урядовцями, представниками посольства США в Україні, членами Української асоціації деревообробного обладнання та представниками Wood-Mizer, які завітають на святкування першого серйозного ювілею «МОSТ-Україна».

Окрім того, партнери «МОSТ-Україна» - компанія Winner влаштує презентацію лінійки автомобілів відомого американського бренду Ford.

Зробіть правильний вибір – попадіть у десятку!

Місце проведення: виставковий центр "АККО Інтернешнл".
Час проведення: з 10.00 до 20.00.
Контакти для інформації та реєстрації: ‎‎‎067-351-24-34. E-mail: most-ukraina@most-ua.com.ua

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.