• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Приймай участь в конкурсі Wood-Mizer і зроби свій проект відомим на всю Європу!

1 січня 2017 р.

Приймай участь в конкурсі Wood-Mizer і зроби свій проект відомим на всю Європу!

Конкурс "Мій Проект 2017" поєднує власників верстатів Wood-Mizer, які зробили щось цікаве з деревини.

У 2017 році компанія Wood-Mizer проводить конкурс для своїх клієнтів,  які придумалита виконали цікаві проекти з деревини, нарізаної на верстаті Wood-Mizer. Кращі проекти будуть відзначені призами.

Два роки тому Wood-Mizer проводив цей конкурс вперше, і в ньому взяли участь 40 проектів з 12 країн.

"Люди роблять дивовижні, приголомшливі речі з деревини! - Каже президент компанії Wood-MizerIndustries пан Роберт Багінскі. - Ми проводимо цей конкурс, щоб відзначити креативність наших клієнтів, їх творчий потенціал. Ви можете подивитися фотографії проектів 2015 року на нашому сайті, і, хто знає, можливо, вони надихнуть Вас на Ваш власний проект."


Якщо Ви зробили щось цікаве з пиломатеріалу, виготовленого на Вашому верстаті Wood-Mizer, Ви можете взяти участь в конкурсі "Мій проект 2017". Зробити це дуже легко - заповніть форму на нашому сайті www.woodmizer-europe.com, прикріпіть кілька хороших фотографій проекту і - готово!

Заявки приймаються з 1 січня до 29 вересня 2017 року. У листопаді Wood-Mizer оголосить переможців та нагородить перші три місця в категоріях - БУДІВЛІ, МЕБЛІ та ІНШІ ПРОЕКТИ. Нагороди включають пам'ятні таблички, наручний годинник, мініатюрні моделі верстатів Wood-Mizer, а також грошові ваучери на купівлю запчастин, пил або інших продуктів Wood-Mizer.

Важливі дати:
ПОЧАТОК КОНКУРСУ 01/01/2017
ЗАКІНЧЕННЯ КОНКУРСУ 29/09/2017
ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ Листопад 2017

Більш докладно про конкурс та правила участі - на цій сторінці.

Є питання? Пишіть на е-mail jmooney@woodmizer.pl
Print

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.

Зв'язатися online