• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

16 вересня 2017 р.

Конструкція нового стрічковопильного верстата LX450 від Wood-Mizer підвищує стабільність ріжучої голови

Компанія Wood-Mizer постійно працює над удосконаленням своєї продукції і за 35 років існування вивела на ринок кілька серій стрічкових пилорам, але новий верстат LX450 створений на базі абсолютно нової конструкції, яку Wood-Mizer досі не випускав.

Поява стрічкового верстата LX450 робить компанію Wood-Mizer унікальним виробником, який пропонує клієнтами вибір між монорейковою та дворейковою системою подачі ріжучої голови, залежно від вимог та вподобань замовників, а також призначення та умов використання обладнання.

Зберігаючи численні переваги технології Wood-Mizer, реалізованої у верстатах серії LT, нова пилорама LX450 на дворейковій станині здатна розпилювати матеріал завширшки до 80 см і з глибиною пропилу до 41 см.

«Багато років Wood-Mizer був єдиним у світі виробником стрічкових верстатів з монорейковою станиною і консольним кріпленням ріжучої голови. Wood-Mizer є власником кількох патентів у цій технології. Близько 75,000 стрічкових пилорам Wood-Mizer на основі цієї конструкції працюють по всьому світу, - зазначає Роберт Багінскі, директор заводу Wood-Mizer Industries в Польщі.- Кожен пилорамник має власні уподобання і потреби в обладнанні, що привело нас до рішення про створення верстатів Wood-Mizer нової серії LX. Тепер є можливість вибрати монорейковий дизайн верстата в серії LT або дворейковий в серії LX, і отримати при цьому найкращу сервісну підтримку в нашій галузі, якою Wood-Mizer забезпечує всіх своїх в клієнтів вже упродовж 35 років».

Ключовий елемент верстата LX450 – стійка конструкція xFRAME, рами, яка несе панель управління, двигун та ріжучу голову і забезпечує оператору кращий огляд зони розпилювання. Ріжучий вузол, спроектований для більшої ширини та глибини розпилювання, переміщається двома посиленими сталевими направляючими рейками, привареними до балок станини.

До стандартної комплектації пилорами LX450 входить електрична подача голови і переміщення вгору/вниз, гідравлічне завантаження колоди з двобічним ланцюговим переворотом, пульт управління з вбудованою електронною лінійкою Setworks, шість регульованих опор станини, система скидання готової дошки, електричне виставлення ширини розпилу, гідравлічна система натягу пили, система змочування пили, підтримуючі ролики пили і автоматичне запалювання. Додатково можна замовити дебаркер, електронну систему Accuset і дистанційний пульт управління, який встановлюється в кінці верстата.

Стрічковопильний верстат Wood-Mizer LX450 вперше представили на виставці LIGNA 2017 в Ганновері. Запуск в виробництво відбувався влітку 2017.

LX450 специфікація
• Вибір двигуна - електричний 11, 15 18.5 кВт
• Максимальні розміри колоди: діаметр 92 см x довжина 6.4 м
• Ширина розпилу 80 см, глибина розпилу 41 см.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.