• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

2 липня 2018 р.

MOST-Україна дарує верстати профільним навчальним закладам

В межах проекту «Майбутнє переробляння деревини у твоїх руках» MOST-Україна за сприяння Української асоціації деревообробного обладнання подарувала дві пилорами та заточний і розвідний верстати профільному університету та двом коледжам.

Першими свій подарунок отримали у Національному лісотехнічному університеті – пилораму Timbery M100 з електричним двигуном. Вручення верстата відбулось в межах відкриття ХХІ міжнародної виставки «Деревообробка-2018» . Генеральний директор MOST-Україна Олександр Твердохліб вручив сертифікат на стрічковопилковий верстат першому проректору НЛТУУ Миколі Адамовському.

- Цей подарунок – один з багатьох кроків, який ми спільно зробимо для реалізації проекту експериментального навчально-технічного центру дуальної освіти, - зазначив Олександр Твердохліб. - Нехай же він зробить нашу співпрацю ще міцнішою та потужнішою.

Ще одну пилораму Timbery M100 з бензиновим двигуном вручили Кременецькому лісотехнічному коледжу в обличчі його директора Миколи Ляховця під час інвестиційного форуму «Тернопілля Invest».

- Я дуже радий, що в нашому коледжі тепер буде такий верстат, і студенти зможуть одразу отримувати практичні навички для майбутньої роботи, - зазначив Микола Ляховець.

Заточне та розвідне обладнання вручили Малинському лісотехнічному коледжу під час великої зустрічі випускників навчального закладу та івенту від Wood-Mizer, де демонстрували потужності мобільної пилорами LT70.

- Віримо, що наша співпраця з навчальними закладами подарує деревообробній галузі України розвиток та безмежні перспективи, - резюмує Олександр Твердохліб.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.