• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

23 серпня 2018 р.

LISDEREVMASH-2018, Київ, 25-28 вересня

Вперше в Україні: пилорама з широкою ріжучою головою LT70 WIDE!

Запрошуємо відвідати стенд MOST-Україна та ознайомитись з новинками Wood-Mizer на ХVI міжнародній виставці машин і обладнання для лісового господарства, деревообробної та меблевої промисловості LISDEREVMASH, яка проходитиме у Києві 25-28 вересня у Міжнародному виставковому центрі (Броварський проспект, 15).

У вересні Wood-Mizer розпочинає випуск пилорами з широкою ріжучою головою LT70 WIDE, спроектованою, щоб задовольнити численні побажання деревообробників про компактну пилораму для масивних колод. Крім того, LT70 WIDE працює з широкими пилками – 50 мм. Завітайте, що першими в Україні протестувати нову розробку.

- Наші клієнти запитували, чи не планує Wood-Mizer випускати верстати з широкими ріжучими головами, тож LT70 WIDE вже має своїх прихильників серед українських професіоналів, - розповідає генеральний директор «MOST-Україна» Олександр Твердохліб. – Ми вже мали можливість побачити цей верстат в роботі ще на етапі тестування, і він, безумовно, вражає.

Низку верстатів для вторинної переробки, виготовлених на шведському заводі Wood-Mizer, теж представлять на LISDEREVMASH, серед них стругально-профілювальні верстати MP360, H410, які можуть обробляти одразу чотири сторони дошки, та форматно-розкрійний верстат PS315 на дискову пилку.

До речі, на усі виставкові верстати діятиме спеціальна ціна, тому не пропустіть можливості придбати топове деревообробне обладнання особливо вигідно.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.