• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

28 грудня 2017 р.

10 років «MOST-Україна»: підсумки першого ювілею та новий рекорд

Відлік компанії «MOST-Україна» стартує з початку ексклюзивного представництва Wood-Mizer в Україні – з 17 грудня 2007 року. Ювілей, який проходив у виставковому центрі «АККО Інтернешнл» у Києві, зібрав більше трьох сотень гостей: представників Wood-Mizer, партнерів та друзів «MOST-Україна», клієнтів та симпатиків.

Спочатку компанія «MOST-Україна» реалізовувала тільки стрічкові пили Wood-Mizer, а згодом, у 2010 отримала ексклюзивні права на продаж обладнання.

- Вперше познайомився я з заводом у Коло ще у далекому 2004 році, - розповідає генеральний директор «MOST-Україна» Олександр Твердохліб. – Це було виробництво світового рівня, яке вражало. Воно й досі вражає мене своєю злагодженістю, гармонією кожного процесу.

Завітали на святкування 10-річчя «MOST-Україна» вице-президент компанії Wood-Mizer Роберт Багінскі та директор з продажів Wood-Mizer Кшиштоф Кропідловскі, які серед іншого презентували «мостівцям» символічну картину зі спільних світлин, яка зображує контури територій України та Польщі.

- У наших найближчих планах: зближення родини Wood-Mizer, яке дозволить нам у хорошому сенсі «порвати» економіку України, - додає Олександр Твердохліб. – Крім того, започатковуємо безпрецедентну програму «Шериф з якості», яка продемонструє, яким же насправді має сервіс, гідний відзнаки.

На десятиріччі також презентували ювілейну книгу «MOST-Україна», яка висвітлює основні віхи у діяльності компанії. Кошті, виручені з продажу часопису, скерують на реалізацію проекту навчально-технічних центрів дуальної освіти для підготовки деревообробників, які будуть укомплектовані усім необхідним обладнанням Wood-Mizer.

Влучили у десятку
Десять дилерів, які відзначились найкращими показниками продажів, сервісу та презентацією фірмового стилю відзначили на ювілеї «MOST-Україна».

- Мені є чим пишатись: з простих сільських хлопців – у віце-чемпіони, - розповідає дилера «MOST-Україна» з Чернівеччини Сергій Сіднєв. – Часом мої клієнти розповідають, як до них приходять та пропонують дуже дешеві пили. А я їм кажу: ви ж все одно приходите до мене за якістю. Якісну річ треба заслужити.

Світовий чемпіон з заточування пил – «MOST-Малин» - став дилером «MOST-Україна» № 1.

- Відкривайте сервісні центри – це дуже весело, - сміється керівник «MOST-Малин» Олег Щербицький.

Рекорд України та фінал проекту

«MOST-Україна» звикла ставити високу планку та встановлювати рекорди, от і ювілейний вечір не обійшовся без свята сили від атлетів Федерації стронгмену України в межах проекту «Сильний бізнес для сильних людей».

Спочатку богатирі демонстрували силу, а потім встановили національний рекорд. Десять силачів десять разів відірвали та підняли платформу з авто Ford Ranger. Загальна вага цієї конструкції склала близько 2500 кг. Керували встановленням рекорду найсильніша людина світу Василь Вірастюк та президент Федерації стронгмену України Сергій Конюшок. Рекорд зафіксував Національний реєстр рекорд України.

Обрати переможців у спільному проекті «Сильний бізнес для сильних людей» силачеві Василеві Вірастюку. Серед шести десятків клієнтів розіграли цінних десять подарунків, серед яких авто Ford Ranger. Головний подарунок отримав керівник підприємства «Вудвіндор» Микола Мельниченко з Черкащини.

– Наше підприємство з «MOST-Україна», мабуть, вже років десять, - розповідає Микола Мельниченко. – У нас наразі вісім одиниць обладнання Wood-Mizer, з них шість пилорам. Досі не віриться, що ми отак машину виграли, співпрацюючи зі своїми давніми та надійними партнерами.

«MOST-Україна» щиро дякує усім, хто був з нами ці десять років та буде ще не один десяток! А ще бажаємо, щоб всі побажання, промовлені з нагоди нашого десятиріччя, здійснились!

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.