• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Як проріджувати ліс і виготовляти дрова

28 червня 2018 р.

Як проріджувати ліс і виготовляти дрова

Симеон Фукс та його брат – шведські фермери – розповідають, як вони керують власною лісовою ділянкою, які принципи в основі проріджування лісу застосовують, як зрізані березові стовбури переробляють на дрова.

Симеон та його брат відповідальні за грамотне використання сімейної лісової ділянки площею 45 акрів. Їхня робота приносить сім’ї дохід від продажу деревини виробнику паперу. Крім того, брати заготовлюють дрова на зиму.

В цій серії відео брати вирушають до лісу, щоб заготовити деревину на дрова. За словами Симеона, найкращі дрова виходять з місцевої берези, тонкі стовбури якої зручно розщеплювати на гідравлічному дровоколі. Березові дрова добре та довго горять; це важливий побічний продукт в процесі сталого лісокористування. Брати видаляють тонкі стовбури берези, щоб розчистити простір для росту сосен з нижнього ярусу лісу. Крім того, вони дбають про збільшення біорізноманітності, серед іншого комах, які роблять ліс здоровішим.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.