• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

15 травня 2018 р.

Що покаже Wood-Mizer на виставці "Деревообробка-2018" у Львові 22-25 травня

Стругальні/профілювальні верстати, форматно-розкрійний верстат, пилорами — Wood-Mizer на виставці «Деревообробка» представить низку новинок та готові ідеї для бізнесу.

Нещодавно Wood-Mizer придбав завод Швеції, який вже більше 30 років спеціалізується на виготовленні верстатів для вторинної переробки деревини. Вперше в Україні відвідувачі виставки побачать стругальні/профілювальні верстати MP360, H410 та форматно-розкрійний верстат MS300.

"Вигідний старт": пилорама LT15 POWER, а також заточний BMS200 та розвідне обладнання BMT150 сформують модель невеликого підприємства, яке спеціалізується на первинній деревообробці. Цей комплект на виставці можна буде придбати за найкращою ціною.

І вже традиційно MOST-Україна представить популярну у всьому світі ідею для бізнесу – послуги мобільною пилорамою LT70.

Крім того, діє акція на стрічкові пили Wood-Mizer, запитуйте про умови у менеджерів.

До речі, до 1 червня на пилорами Wood-Mizer серії LT діє знижка -10%. Також покупці отримують знижку -5% на опції до цих верстатів.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.