• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Каркасну дерев’яну будівлю для дослідницького центру пермакультури побудували у Вермонті

29 жовтня 2018 р.

Каркасну дерев’яну будівлю для дослідницького центру пермакультури побудували у Вермонті

На фермі площею 70 га у центрі Вермонта Бену Фальку знадобилась будівля, яка могла би стати дослідницьким центром і місцем проведення курсів пермакультури. Пермакультура – прогресивний спосіб ведення сільського господарства, який враховує взаємозв’язки у природних екосистемах.

Маючи запаси деревини на фермі, Бен вирішив найняти місцевого розпилювальника Девіда Джонсона, спеціаліста з каркасного будівництва. В результаті звели неймовірний триповерховий ангар, повністю побудований з місцевої деревини. Зі своєю мобільною пилорамою LT40, оснащеної біметалевою пилкою BiMETAL від Wood-Mizer, Девід розпиляв 70 кубометрів білої і червоної сосни для зведення дерев’яного каркасу будівлі.

Будуючи в традиційному американському стилі, використовуючи врізні та шипові з’єднання, Девід працював разом з цілою командою спеціалістів, яка допомогла звести фундамент, стіни і дах. Девід каже, що мобільність верстата, висока швидкість розпилювання і здатність виготовляти матеріал необхідного розміру були ключовими моментами, які дозволили завершити будівництво за 10 тижнів..

За наступні кілька місяців споруду обшили сайдингом, настелили підлогу – і будівля була повністю готова. Бен оцінює економію в 25 000 доларів завдяки використанню власної деревини та контракту з Девідом на розпилювання та будівництво ангару площею 12х22 м. Бен каже, що новий дослідницький центр подобається всім відвідувачам. «Я неймовірно радий, що в нас вийшла така неймовірна споруда», - підсумовує Бен.

Автор: Чейз ВорнерName:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.