• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

Виставка «Деревообробка-2018», Львiв, 22-25 травня

12 квітня 2018 р.

Виставка «Деревообробка-2018», Львiв, 22-25 травня

Низку нових верстатів Wood-Mizer представить вашій увазі MOST-Україна на виставці «Деревообробка» 22-25 травня. Оглянути та протестувати їх можна буде на відкритому майданчику «Південний ЕКСПО» (вул. Щирецька, 36).

- Ми щороку привозимо в Україну новинки деревообробного обладнання та інструменту, - розповідає генеральний директор MOST-Україна Олександр Твердохліб. – І цього разу представимо стругальні верстати, виготовлені на заводі Wood-Mizer у Швеції, які дозволять підприємствам розширити випуск готової продукції. Чотиристоронні стругальні верстати Wood-Mizer дозволяють обробляти матеріал з чотирьох сторін за один прохід!Вже традиційно MOST-Україна представить один із бестселерів Wood-Mizer – у Львові тестуватимуть пилораму класичної професійної лінії LT15 у новій бюджетній конфігурації. Випробувати цей верстат у роботі зможе кожен охочий. Крім того, проходитимуть публічні демонстрації за участі студентів-деревообробників.

Особливу увагу приділять стрічковим та дисковим пилам Wood-Mizer і приладам для їхнього сервісу.

- Маємо намір показати у дії невелике підприємство, яке забезпечене усім необхідним для успішної роботи, - з пилорамою, заточним та розвідним обладнанням, - додає Олександр Твердохліб. – Це частина нашого проекту «Майбутнє української деревообробки у твоїх руках».

+38 (0352) 29 62 62
most-order@most-ua.com.ua

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.