• Image 1
    Image 2
    Image 3
    Image 4
    Image 5
    Image 6

Останні новини

12 вересня 2018 р.

Англійський інженер розповідає про свій бізнес з пилорамою Wood-Mizer

Пол Грейнджер подолав шлях від продажу відходів деревини на eBay до участі у багатомільйонному проекті з реконструкції розкішного готелю. І все це – завдяки пилорамі Wood-Mizer.

Пол Грейнджер–інженер аж до кісток. Він може власноруч виготовити все, що завгодно, чи то відновлення мотоциклів, ремонт сільськогосподарської техніки чи побудова даху з дерев’яним каркасом. Точне око, увага до деталей і захоплення столярною справою дозволили йому створити багатопрофільний і дуже затребуваний бізнес у Північному Йоркширі.

«Я вступив до коледжу, щоб стати інженером-технологом, але мені стало сумно, тому я пішов і зайнявся сільським господарством, - розповідає він історію свого професійного життя. – Я працював у міжнародній компанії, яка продає та ремонтує сільськогосподарську техніку, і багато їздив на мотоциклах, а потім перейшов до деревообробки, де працюю досі».

Перехід вийшов випадково. Пол вважає, що до природних ресурсів потрібно ставитись бережно, і коли в середині 1990-х років друг дав йому в оренду стрічковопилковий верстат Wood-Mizer LT40, Пол фактично знайшов собі справу до душі.

«Я почав розпилювати деревні відходи з дуба і продавати їх на eBay. Місцеві будівельники та підприємства їх купували, і з цього виріс мій теперішній бізнес».

Двадцять років потому ідея бізнесу не змінилась, але його масштаб та різноманітність вражають!

Поворотним моментом, який сприяв успіху, стало замовлення, яке Пол виконав для Middleton Lodge. Величезний маєток у грегоріанському стилі площею 200 акрів за останні сім років відреставрували, перебудували та перетворили на розкішний спа-салон, готель та місце для весільних церемоній. Його власник Джеймс Еллісон найняв Пола побудувати альтанку, де відбуватимуться вінчання.

«Я почав з альтанки, а потім Джеймс попросив мене виготовити кілька ферм для даху в головній будівлі. Коли ми оновили їх в одному з крил будинку і добрались до іншого, виявилось, що й там всі ферми прогнили. Я запропонував виготовити дев’ять нових ферм з хвойних порід, щоб вони не відрізнялись від оригінальних. На території маєтку росте багато модрини. Тому дереву, яке ми зрізали, було, напевно, років сто. Тепер воно стало частиною будівлі і буде використовуватись ще зі сто років. По-моєму, це – гарна історія», - каже Пол.

Майстерність і якість стали визначальними в успіху Пола. Пилорама є важливою частиною його бізнесу, тому що з верстатом Wood-MizerLT40 він здатен виготовляти саме такі пиломатеріали, які потрібні його клієнтам.

«Без Wood-Mizer нічого б не вийшло, - вважає Пол. – Мені знадобились роки, щоб купити власний верстат Wood-Mizer, і я вже тричі замінював його на оновлені версії. Я завжди купую модель LT40, тому що вона мені ідеально підходить – вона мобільна, з гідравлікою і робить все, що треба. Зараз я планую докупити до неї в пару стругально-профілювальний верстат Wood-Mizer, щоб була можливість виготовляти для моїх клієнтів ще більше різноманітної продукції.

За матеріалами статті Бена Пайка, Eve Communications
Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Ласкаво просимо до Прес-центру Wood-Mizer Україна

Тут Ви можете дізнатися, як власники верстатів Wood-Mizer в різних країнах активно беруть участь у розвитку місцевої економіки, переробляючи деревину ефективними методами та збільшуючи прибутки.